Klucz płasko-oczkowy z grzechotką 13mm
Głowica oczkowa posiada wbudowany mechanizm grzechotkowy, który ułatwia pracę w trudno dostępnych miejscach.
Indeks: SP0061
Uchwyt przykręca się do podłogi namiotu za pomocą dwóch śrub, co zapewnia stabilne i trwałe mocowanie.
Z nami zawsze bezieczne zakupy
Masz pytania? Zadzwoń tel. 794 172 124 tel. 730 172 121
Uchwyty montażowe dedykowane do namiotów dachowym serii Niagara II został zaprojektowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie użytkowania.
Modele z tej serii namiotów dachowych wyróżniają się zintegrowanym bagażnikiem dachowym, umożliwiającym przewożenie dodatkowego bagażu. W związku z tym drabinka musi być demontowana na czas przejazdu, dzięki zastosowaniu tego uchwytu jest to szybkie i intuicyjne.
Gwarancja 24 miesięcy producenta! - Namiotów Dachowych WildCamp
Opis
Producent Wa-Tech Agnieszka Waszkowiak ul. Sprzeczna 9 62-002 Suchy Las Poland biuro@wildcamp.com.pl
Osoba odpowiedzialna Wa-Tech Agnieszka Waszkowiak ul. Sprzeczna 9 62-002 Suchy Las Poland biuro@wildcamp.com.pl
Namioty marki Wild Camp posiadają w standardowym wyposażeniu oświetlenie LED, które tworzy przytulny nastrój podczas użytkowania
Podpórki umożliwiają swobodną regulację w zakresie wysokości od 140 cm do 270 cm.
Drabinka jest wykonana z lekkiego i wytrzymałego aluminium, co ułatwia jej transport i przechowywanie.