Przedsionki

Aktywne filtry

Wyprawy na biwak mają w sobie pewien element zaskoczenia. Nie można przewidzieć, jaka będzie aura i na ile łaskawa okaże się natura. Mając dobry namiot samochodowy, jednego można być pewnym – będzie wygodnie, a żadna ulewa nie zepsuje pobytu. Warto jednak zadbać o każdy szczegół, w czasie tego typu wypraw ważne są bowiem również odpowiednie akcesoria. Jakie konkretnie? Nie mniej przydatne od namiotów są przedsionki samochodowe.

Przedsionki dachowe – na co zwrócić uwagę?

Nawet podczas wypraw w nieznane i poszukiwania przygód każdy lubi mieć trochę własnej przestrzeni. Tak właśnie działają przedsionki samochodowe. Tego rodzaju akcesoria pomagają cieszyć się jeszcze większą prywatnością. Są pomocne również w utrzymaniu higieny, dając możliwość rozwieszenia w nich np. mokrej odzieży lub wysuszenia przemoczonych butów. Przedsionki potrafią też zamienić Twój namiot z kawalerki w dwupoziomowy apartament. Jednak to, czy będzie to apartament komfortowy i niezawodny, zależy od dokonania odpowiedniego wyboru.

Jak wybrać idealny przedsionek? Z pewnością warto zwrócić uwagę na materiał i parametr wodoodporności. Ważne są również elementy zwiększające funkcjonalność, na przykład okna, moskitiery czy łatwo odpinana podłoga, którą można bez problemu wyczyścić w razie potrzeby. Koniecznie trzeba też zwrócić uwagę na konstrukcję – to od niej w dużej mierze zależy, czy przedsionek przetrwa jeden sezon, czy posłuży Ci latami. Nasze przedsionki do namiotów samochodowych są zaprojektowane tak, by spełnić wszystkie potrzeby i nie zawieść Cię nawet w trudnych warunkach.

Przedsionki do namiotów dachowych od Wild Camp

Przedsionki samochodowe od Wild Camp to nie tylko skuteczna ochrona przed słońcem i deszczem, dzięki nim można poczuć się jak w domu. Dzięki nim szybko oddzielisz strefę nocną od dziennej lub zyskasz dodatkowe miejsce noclegowe. Są przy tym trwałe i funkcjonalne, a ścisły nadzór produkcji gwarantuje jakość i użytkowanie na lata. Przemyślany rozstaw okien z moskitierami i drzwi zapewnia prawdziwy komfort użytkowania. Wytrzymałe podłogi są łatwe do zdemontowania, dzięki czemu łatwiej utrzymasz w środku czystość. Niezależnie od modelu obsługa każdego z oferowanych na stronie przedsionków jest bardzo łatwa, a sam montaż ekspresowy. Bardzo szybko można je również zdemontować, a złożone nie zajmują dużo miejsca.

Nasze przedsionki dachowe są dostępne w różnych rozmiarach i wariantach, więc bez trudu dopasujesz idealny model do swojego namiotu i auta. Przedsionki do namiotów samochodowych stanowią „kropkę nad i” podczas biwakowania. Bywa, że są niedoceniane, ale tylko do momentu, kiedy użyje się ich po raz pierwszy – okazują się wówczas niezastąpione. Wielu klientów obecnie nie wyobraża sobie wycieczki pod namiot bez naszych przedsionków. Wiemy to, dlatego stale utrzymujemy wysoki poziom i dbamy o standardy produkcji.

Praktyczne przedsionki do namiotów samochodowych 

Przedsionek samochodowy Wild Camp jest dopełnieniem namiotu dachowego. Użycie przedsionka zwiększa nasze obozowisko o kolejne miejsca noclegowe. 

W każdym produkcie od Wild Camp znajdziesz precyzję, przemyślane projekty i jakość wykonania. Doceniło nas wiele osób, jeśli te cechy są ważne również dla Ciebie – zapoznaj się z naszą ofertą! W razie wątpliwości skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub przez chat na stronie. Zapraszamy.