Markiza - Hex / Batwing

Aktywne filtry

Jeśli w czasie samochodowych przejażdżek często zatrzymuje się na odpoczynek i wspólne biesiadowanie wraz z towarzyszami podróży, a w cieszeniu się tą chwilą przeszkadza Ci palące słońce, ulewny deszcz lub porywisty wiatr, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Markiza samochodowa HEX to łatwe i niesamowicie szybkie w montażu zadaszenie. Przytwierdzane do dachu auta, które zapewni znakomitą ochronę przed wszelkiego rodzaju czynnikami atmosferycznymi.

Przed czym może Cię ochronić zadaszenie samochodowe HEX?

Markiza samochodowa HEX pomoże Ci odpocząć w miłej i spokojnej atmosferze bez względu na aktualnie panujące warunki atmosferyczne. Materiał, z którego wykonano zadaszenie, jest całkowicie wodoodporny – podobnie jak dołączony do zestawu pokrowiec. Dodatkowo tworzywo markizy samochodowej HEX to wysokiej jakości tkanina, o której trwałości świadczy okres gwarancji deklarowany przez producenta – wynosi on aż 24 miesiące. Nie ma mowy tutaj więc o łatwym przedarciu bądź przedziurawieniu zadaszenia. Promienie słoneczne nie spowodują również odbarwienia materiału. Duża markiza na dach samochodu została ponadto zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce. Wild Camp stawia na najwyższą jakość w trosce o swoich klientów i przede wszystkim ich komfort w użytkowaniu oferowanych produktów. Zakup zadaszenia samochodowego HEX stanowi zatem gwarancję wieloletniej ochrony przed różnego rodzaju czynnikami zewnętrznymi.

Markiza samochodowa HEX – bezpieczeństwo idące w parze z szybkim i łatwym montażem

W Wild Camp mamy świadomość, że kiedy jesteś w trasie, szkoda tracić czasu na rozstawienie tego typu konstrukcji. Zaprojektowana przez nas duża markiza na dach samochodu została stworzona w sposób, by zachowując wszelkie niezbędne elementy stanowiące zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi, umożliwiają najszybsze rozłożenie, jak i zdemontowanie. Opracowana przez nas ilustrowana instrukcja wraz z jasnymi i konkretnymi komentarzami dodatkowo ułatwia sprawny przebieg obu wspomnianych procesów, choć zadaszenie jesteśmy wstanie założyć intuicyjnie. Wystarczy, że połączysz ze sobą kilka śrub, wspornik oraz szynę montażową markizy samochodowej HEX, a następnie umieścisz ją pod belką bagażnika. Jak widać, zadanie to zajmie Ci dosłownie maksymalnie kilka minut.

Duża markiza na dach samochodu – kiedy warto się w nią zaopatrzyć?

Niezależnie od tego, gdzie, na jak długo i w jakim celu wybierasz się na wyprawę autem, zadaszenie samochodowe HEX może okazać się znakomitym rozwiązaniem. Jeśli podróżujesz w gronie znajomych i potrzebujecie dłuższego przystanku, by odpocząć od podróży lub podziwiać piękne widoki, ale słońce bądź wiatr dają się we znaki – posiadanie markizy samochodowej może okazać się w tym wypadku znakomitą opcją. Tego typu konstrukcja stwarza także świetną przestrzeń do wspólnego zjedzenia posiłku. Bez względu na to, w jaki sposób wykorzystasz naszą markizę samochodową, możesz mieć pewność, że będzie ona Ci służyć niezawodnie przez długi czas i zapewniać ochronę przed często nie korzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Co wyróżnia zadaszenie samochodowe HEX?

Markiza samochodowa HEX produkowana przez Wild camp, poza pokrowcem, posiada ponadto w zestawie uchwyty montażowe oraz roletę. Dzięki temu jest to w pełni kompletna konstrukcja, która nie wymaga zaopatrywania się w żadne dodatkowe elementy niezbędne do jej przymocowania do pojazdu. Zadaszenie samochodowe HEX montowane od strony pasażera, rozkładane jest na obszar od prawej strony samochodu ku tylnej części. Jego profil wykonano z aluminium. Ponadto, zawiasy samej markizy są giętkie, a miejsca, gdzie występuje większe naprężenie materiału – dodatkowo wzmocnione. Nachylenie markizy jest regulowane, dzięki czemu łatwo można je dostosować do aktualnych potrzeb. Wszystkie powyższe aspekty sprawiają, że zarówno montaż, jak i samo użytkowanie zadaszenia to czysta przyjemność.