Filtruj według

Cena

Cena

  • 164,00 zł - 2 600,00 zł

Rodzaj markizy

Rodzaj markizy

Szerokość przy pojeździe

Szerokość przy pojeździe

Długość rozwijania

Długość rozwijania

Montaż po stronie

Montaż po stronie

WildCamp - Namiot dachowy oraz znacznie więcej

Aktywne filtry

Zadaszenia i markizy OFFROAD to idealne rozwiązanie przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Skutecznie ochroni przed deszczem oraz słońcem. Dzięki najwyższej jakości wykonania – nasze markizy – są bardzo wytrzymałe, i co najważniejsze lekkie.

Markizy i zadaszenia OFFROAD – dlaczego warto?

Markizy i zadaszenia samochodowe to idealny sposób na ochronę przed trudami podróży. Wygodne, lekkie i łatwe w montażu, stanowią obowiązkowy element wyposażenia dla wszystkich, którzy wybierają się na dłuższe wycieczki samochodem. Jeśli jesteście Państwo fanami podróżowania na własną rękę – doceniacie niezależność i mobilność, jakie oferują wycieczki własnym pojazdem – bez wątpienia powinniście zaopatrzyć się w profesjonalną markizę samochodową. Zadaszenia OFFROAD są lekkie, składane i zajmują mało miejsca, dzięki czemu nadają się do zabrania w każdą, nawet najdalszą podróż. Dzięki nim wakacje z własnym samochodem zamieniają się w zupełnie inny rodzaj przygody, w której niezapomniane wrażenia łączą się z komfortem i bezpieczeństwem.

Zadaszenia OFFROAD – czym się wyróżniają?

Dlaczego warto postawić na markizy i zadaszenia OFFROAD? Przede wszystkim – to nieporównywalna wygoda i bezpieczeństwo. Nasze markizy i zadaszenia są bardzo lekkie i łatwe do złożenia. Dzięki temu zajmują naprawdę niewiele miejsca, a z ich montażem poradzi sobie nawet najmniej wprawiony podróżnik. Są bardzo wytrzymałe i doskonale chronią niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Wykonane z wodoodpornego materiału, zapewniają wygodne i obszerne schronienie przed deszczem. Nasz sprzęt charakteryzuje się też dużą uniwersalnością – posłuży jako ściana boczna, pojedyncze zadaszenie oraz zabudowany namiot.

Markizy OFFROAD – kiedy warto po nie sięgnąć?

Zadaszenia OFFROAD powinny znaleźć się w ekwipunku każdego podróżnika. Bez względu na to, czy wybieracie się Państwo na krótkie przejażdżki , czy też dłuższe. Sprawdzą się świetnie w przypadku kiedy pojawi się potrzeba rozprostowania nóg i wypoczynku w miejscu innym niż samochód. Markizy OFFROAD nadają się dla każdego podróżnika – są przy tym na tyle lekkie i łatwe w przenoszeniu, że nie zajmują dużo miejsca. Zawsze warto mieć je ze sobą w drodze na wakacje.

Namioty do markizy na chłodniejsze dni i letni kemping

Oprócz profesjonalnych i wygodnych markiz, które zapewnią Państwu ochronę i miejsce do wypoczynku w czasie podróży. W naszej ofercie znajdą Państwo również gotowe namioty do rozłożenia. Namioty w naszym sklepie powstają jako połączenie ścian bocznych z markizą, w wyniku czego zyskujemy bezpieczne, stabilne i obszerne schronienie dla nawet kilku osób. Tak przygotowane namioty zapewniają miejsce do snu, wypoczynku oraz przyrządzania posiłków. Są zaopatrzone w moskitiery, podłogę wykonaną z wytrzymałego materiału oraz możliwość przejścia z wnętrza do samochodu. Służą świetnie zarówno jako samodzielne schronienie w podróży, jak i dodatek do namiotu dachowego czy zwykłej ścianki z markizą.