Namioty w miękkiej obudowie

Aktywne filtry

Kto nie marzy czasem, żeby rzucić wszystko i wyjechać w przysłowiowe Bieszczady lub gdziekolwiek indziej? Podróże to pasja wielu osób, która daje poczucie wolności i spełnienia. Niezależnie od preferowanego stylu, wyprawy zawsze łączy jedno – gdzieś trzeba spać. Jednak, czy można znaleźć idealny nocleg z wymarzonym widokiem bez wydawania fortuny? Taki luksus zapewnia biwak, ale trzeba zorganizować go z głową, by nie zrezygnować po pierwszej nocy. Niezastąpione są namioty dachowe w miękkiej obudowie, czyli absolutny must have każdej udanej wyprawy na łono natury.

Namioty dachowe w miękkiej obudowie – idealne na wyprawy

Niezależnie od tego, czy planujesz wyjazd zagraniczny, czy stawiasz na rodzime rejony – najważniejsza jest wygoda. Nawet najpiękniejsza wyprawa może się nie udać bez odpowiedniego miejsca do spania. Z pewnością nikt nie będzie w stanie docenić najwspanialszych nawet widoków, jeśli wstanie rano z bólem kręgosłupa i bez energii. Namiot dachowy to atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnego namiotu. Dzięki niemu to Ty decydujesz, gdzie śpisz, nie rezygnując jednocześnie z wygody.

Namioty dachowe w miękkiej obudowie są solidne i wytrzymałe, uszyste z grubego materiału, zapewniającego wysoki komfort. Montuje się je do bagażników dachowych na terenówkach i vanach, ale również na samochodach osobowych. Nie musisz się przy tym martwić, że Twój samochód się powgniata lub zarwie, bo pducent wskazał maksymalną ładowność dachu na poziomie 75 kg (najczęstsza wartość w samochodach osobowych), dotyczy ona bowiem ładunku w czasie jazdy. Podczas postoju Twój samochód bez trudu wytrzyma ciężar namiotu, śpiących w nim osób i ich rzeczy.

Niezawodne namioty dachowe w miękkiej obudowie od Wild Camp

Oferowane na naszej stronie namioty dachowe w miękkiej obudowie to produkty dopracowane w każdym szczególe. Mocne, wysokogatunkowe materiały zapewniają wodoodporność i utrzymanie ciepła wewnątrz. Dzięki wmontowanym moskitierom można przewietrzyć namiot, bez ryzyka pojawienia się w nim niechcianych gości, takich jak owady. Nasze namioty wyposażyliśmy dodatkowo w komfortowe materace piankowe, dzięki którym można się poczuć jak we własnym łóżku.

Namioty dachowe to idealne rozwiązanie na dłuższe wyprawy z rodziną lub przyjaciółmi. W naszym sklepie znajdziesz namioty dachowe w trzech różnych wielkościach. W zależności od Twoich wymagań, możesz wybrać taki, który będzie odpowiedni. Najwyższa jakość wykonania naszych namiotów gwarantuje użytkowanie na lata. Wzmacniana podłoga zapewnia wytrzymałość nawet podczas intensywnego użytkowania. W każdym zestawie znajduje się również teleskopowa drabinka, która pozwala na dopasowanie do każdej wysokości samochodu. Specjalna konstrukcja sprawia, że otwieranie i składanie namiotu jest bezproblemowe i szybkie.

Wild Camp – sekret udanych wypraw na lata

Właśnie zdradziliśmy Ci tajemnicę udanych wyjazdów na łono natury. Koniec z gorączkowym poszukiwaniem odpowiedniego miejsca na rozbicie tradycyjnego namiotu, bo trzeba przecież jakoś wbić śledzie. Koniec z mozolnym rozkładaniem go, zwłaszcza gdy instrukcja gdzieś się zapodziała. Przygotowaliśmy szeroką ofertę różnych modeli, dzięki której każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze namioty dachowe w miękkiej obudowie zagwarantują Ci udane i komfortowe wyprawy. Jeżeli masz pytania lub nie wiesz, na który model się zdecydować – śmiało skontaktuj się z nami – chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości!