Namiot do markizy

Aktywne filtry

Często odbywasz dalekie podróże samochodem, co oczywiście wiąże się z koniecznością robienia dłuższych postojów co jakiś czas? Zaopatrzyłeś się już w markizę, ale ewidentnie potrzebujesz dodatkowego zabezpieczenia? Warto rozważyć namiot do zadaszenia samochodowego. Może on pełnić wiele przydatnych funkcji, a zarówno jego rozłożenie, jak i demontaż przebiegają bardzo sprawnie. Od teraz żadne czynniki zewnętrzne nie będą stanowiły przeszkody, by zrobić sobie przerwę na świeżym powietrzu.

Namiot do markizy samochodowej – zalety

Namiot do zadaszeń samochodowych to lekka konstrukcja montowana bezpośrednio do markizy. Dostępny jest on w kilku wersjach jeśli chodzi o wymiary, a każdy z nich po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca i waży maksymalnie kilka kilogramów. Markiza samochodowa posiada słupki, do których ścianki boczne mocowane są przy pomocy rzepów. Fakt ten sprawia, że cały montaż nie tylko przebiega wyjątkowo szybko, ale również jest intuicyjny i prosty dla każdego – nawet jeśli składasz taką konstrukcję po raz pierwszy w życiu, powinieneś poradzić sobie bez najmniejszych problemów. Wejścia do namiotu umieszczone naprzeciwko siebie, znajdujące się na bocznych ścianach okna otwierane są za pomocą zamka błyskawicznego. Namiot do zadaszenia samochodowego posiada także swego rodzaju podłogę, a ponadto wyposażony jest w moskitiery. Całość została zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić możliwie jak najszybsze rozłożenie oraz demontaż, bez konieczności tracenia cennego czasu w podróży.

Namiot do zadaszeń – skuteczna ochrona

Namiot do markizy samochodowej świetnie sprawdzi się jako ochrona przed wszelkiego rodzaju czynnikami atmosferycznymi – deszczem, wiatrem czy też słońcem. Dzięki moskitierą w oknach i w wejściu masz pewność, że do środka nie dostaną się żadne owady. Jest to szczególnie istotne, gdy zatrzymujesz się w lesie, nad jeziorem a chcesz spędzić spokojnie noc bez obaw o nie proszonych gości. Namiot do zadaszenia samochodowego może bowiem z powodzeniem pełnić funkcję sypialni, gdyż jest odizolowany od podłoża. Jest to również doskonałe miejsce do spożywania spokojnie posiłku w trasie podczas przerwy, niezależnie od panujących na zewnątrz warunków pogodowych. Materiał, z którego wykonano namiot do zadaszeń, jest w pełni wodoodporny i solidny, a co za tym idzie – trwały, dzięki czemu całość zapewnia całkowitą szczelność. Jasny kolor tkaniny stanowi dodatkowo gwarancję, że latem konstrukcja nie nagrzeje się szybko, a wewnątrz nie będzie duszno. Połączenie estetyki i funkcjonalności sprawia, że inwestycja w namiot do markizy samochodowej to wkład we własny komfort i bezpieczeństwo.

Namiot do zadaszenia – dlaczego warto się na niego zdecydować?

Namiot do markizy samochodowej może okazać się jedną z Twoich najlepszych inwestycji na długie podróże. Po złożeniu zajmuje on niewiele miejsca, a jego montaż trwa bardzo krótko, jednakże dostępna po jego rozstawieniu przestrzeń jest wystarczająca, aby pomieścić kilka osób. Dzięki skutecznej izolacji od podłoża, czynników atmosferycznych i owadów możesz nie tylko w nim odpocząć w czasie krótkiej przerwy od jazdy, ale także przygotować i zjeść posiłek, a nawet spać. W WildCamp kładziemy szczególną uwagę do tego, by nasze produkty, takie jak namiot do zadaszenia samochodowego, zapewniały użytkownikom należyty komfort i mogły służyć przez długi czas. Dlatego też wszystkie przedmioty znajdujące się w naszym asortymencie są dziełem polskiego producenta posiadające aż 24 miesiące gwarancji. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla osób spędzających dłuższy czas w otoczeniu natury jest, aby namiot do zadaszeń był całkowicie szczelny i zapewniał ochroną przed różnego rodzaju czynnikami zewnętrznymi. Wybierając produkty od WildCamp, masz pewność, że tak właśnie jest. Niezależnie od tego, do jakich celów będziesz wykorzystywać namiot do markizy samochodowej, zapewniamy Cię, że właściwie użytkowany i odpowiednio zadbany będzie Ci służył przez długie lata i stanie się obowiązkowym punktem na liście rzeczy do zabrania w długą podróż.

Zapraszamy do zakupu!