Markiza - Klasyczna

Aktywne filtry

Markiza samochodowa należy do akcesoriów, bez których trudno wyobrazić sobie wygodne biwakowanie. To przydatny gadżet dla podróżników, którzy wybierają podróżowanie samochodem lub kamperem, który podniesie jakość wypoczynku, zapewniając dodatkowe miejsce, osłonięte od wiatru i promieni słonecznych. Sprawdź markizy samochodowe dostępne w ofercie Wild Camp i wybierz odpowiedni sprzęt dostosowany do swoich oczekiwań i modelu auta.

 

Markiza samochodowa. Niezastąpione akcesorium podczas biwakowania

 

Pod pojęciem markizy samochodowej kryje się roleta, która niezwykle ułatwia spędzanie czas na kempingach lub polach namiotowych, a także innych miejscach w których rozbijasz namiot lub parkujesz samochód. Kiedy na zewnątrz jest gorąco, słońce praży, a w pobliżu naszego miejsca postoju nie ma ani jednego drzewa, które mogłoby dawać nam choćby odrobinę cienia, markiza samochodowa sprawdzi się znakomicie jako daszek. Cień uzyskany z pomocą markizy zapewni komfortowe miejsce do wypoczynku podczas naprawdę upalnego dnia. Wystarczy rozłożyć i zamontować ją według wskazań producenta, a następnie cieszyć się schronieniem, szczególnie jeśli w pobliżu naszego miejsca postoju nie ma ani jednego drzewa, które mogłoby dawać nam choćby odrobinę cienia. Markiza samochodowa stanowi ratunek również wtedy, kiedy w miejscu postoju zastaną nas zgoła odmienne warunki pogodowe. Jeżeli podczas urlopu nie dopisuje pogoda, a deszcz pada nieustannie nie musisz spędzać wakacji w samochodzie lub namiocie. Duża markiza samochodowa sprawi, że nawet w deszczowe dni nie musisz rezygnować z przebywania na zewnątrz. Wystarczy rozłożyć stoliczek i krzesła pod zadaszeniem, by zjeść posiłek na świeżym powietrzu lub w spokoju poczytać książke czy pograć w gry planszowe.

     

Markiza samochodowa od Wild Camp

 

Wild Camp to producent wysokiej jakości markiz samochodowych, które zapewnią ochrone przed warunkami atmosferyczymi, takimi jak deszcz czy promieniowanie słoneczne i zapewnią wygodne miejsce do wypoczynku podczas podróży. Dostępne są w kilku wersjach rozmiarowych, byś mógł wybrać je zgodnie z własnym zapotrzebowaniem. Dodatkowo wyposażone są w oświetlenie LED, dzięki czemu sprawdzą się również w nocy – swoim światłem ocieplą każdy postój pod rozgwieżdżonym niebem. Poznaj wszystkie modele dostępne w naszym sklepie internetowym i podnieś komfort swoich wakacji. Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym biurem, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości!