Honeycomb - To technologia w jakiej zostały wykonane wzmocnione podłogi do namiotów dachowych WildCamp. Dzięki zastosowaniu budowy w kształcie plastra miodu, 3 warstw poliwęglanu - aluminium otrzymaliśmy idealne połączenie wytrzymałości, izolacji oraz lekkości podłogi.

Wytrzymałość - Honeycomb powstał z myślą, by nasze namioty służyły wiele lat nawet w najtrudniejszych warunkach. Wzmocniona podłoga cechuje się podniesioną odpornością na wselkiego rodzaju uderzenia.

Izolacja - Należy pamiętać, że podczas noclegu na dachu samochodu namiot nie przylega do ziemi dzięki czemu jest on znacznie cieplejszym miejscem do snu niż namiot klasyczny. Dołożyliśmy wszelkich starań, by dodatkowo odizolować i zapewnić komfort spania niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Otrzymujemy w ten sposób sypialnię komfortową.

Lekkość Konstrukcji - Namiot dachowy im jest lżejszy, tym lepszy, ale dlaczego? Zastosowanie wytrzymałych lekkich elementów podłogi (nie tylko) ułatwia nam samodzielne składanie oraz rozkładanie namiotu.