Wynajem namiotów dachowych to idealna okazja, aby zapoznać się tą formą podróżowania. Namiot samochodowy to równie dobry pomysł na zapewnienie sobie niezależności noclegu, a ich zróżnicowane konfiguracje z pewnością pozwolą Państwu dobrać coś odpowiedniego pod własne wymagania.

Wypożyczalnia namiotów dachowych wildcamp.com.pl proponuje Państwu namioty od 1-2 do 4-5 osobowe, gwarantując możliwość wyboru pomiędzy różnymi ich konfiguracjami. Wynajem namiotów samochodowych w naszej wypożyczalni przebiega na jasnych, prostych zasadach tak, aby, jak najszybciej mogli Państwo wyruszyć w wymarzoną podróż.

Wynajem namiotów samochodowych w Wild Camp

Wynajem namiotów na samochód pozwala cieszyć się niezrównaną mobilnością i niezależnością podczas podróży. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną połączyć komfort, oszczędność środków oraz nutę przygody w jednym! Przed Państwem podróż własnym samochodem? Czekają Państwa długie godziny w pojeździe? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą namiotów dachowych do wynajęcia. Zachęcamy, abyście sprawdzili Państwo, kiedy warto na nie postawić, oraz jakie namioty dachowe znajdują się w ofercie wildcamp.com.pl

Wynajem namiotów na samochód – dlaczego to dobry pomysł?

Wyjazdy na kempingi i podróżowanie kamperem w ostatnich czasach cieszą się coraz większą popularnością. Bez wątpienia przyczyniła się do tego coraz powszechniejsza praca zdalna, która umożliwia pracownikom większą mobilność i nie przywiązuje ich na stałe do jednego miejsca. To świetny sposób, by zobaczyć nieco świata i przeżyć ciekawą przygodę, nie rezygnując przy tym z kariery i rozwoju zawodowego. Aby połączyć te dwie sfery życia, wiele osób decyduje się na podróżowanie kamperem. Dzięki temu cieszą się niezależnością, wygodą i znaczną oszczędnością czasu. Podróżowanie własnym środkiem komunikacji, w którym można się również wykąpać i przespać, jest w końcu o wiele tańsza niż latanie samolotami i sypianie w hotelach. Sam kamper stanowi jednak spory wydatek i dużą odpowiedzialność. Jak poradzić sobie więc z wypoczynkiem podczas podróży, kiedy masz do dyspozycji tylko zwykły samochód osobowy? Dobrą opcją może okazać się właśnie wynajem namiotów samochodowych!

Namioty samochodowe – wynajem

Namioty dachowe to ciekawa alternatywa dla noclegu w podróży. Umieszczane na dachu naszego samochodu pozwalają na wygodny i bezpieczny wypoczynek nawet przy bardzo ograniczonej powierzchni kempingowej. Wyposażone w teleskopową drabinkę, zapewniają szybki i łatwy dostęp do wnętrza. Występują w różnych rozmiarach i dowolnych konfiguracjach, dzięki czemu da się je z powodzeniem dopasować do indywidualnych potrzeb każdego podróżującego. To nowoczesne, bezpieczne i szybkie rozwiązanie dla tych, którzy lubią wycieczki poza utartym szlakiem!

Wynajem namiotów dachowych – jakie modele oferujemy?

Wynajem namiotów dachowych to świetny pomysł na zapewnienie sobie szybkiego, taniego i wygodnego noclegu lub miejsca na wypoczynek. Sprawdza się świetnie podczas wszystkich długich podróży, gdy nie mamy dostępu lub zwyczajnie nie chcemy skorzystać z hotelu. W wildcamp.com.pl mogą Państwo wypożyczyć profesjonalne i całkowicie bezpieczne namioty samochodowe przygotowane specjalnie z myślą o podróżnikach, którzy cenią sobie niezależność. Nasze namioty są wytrzymałe, lekkie i łatwe do rozłożenia. Mieszczą od 1 do nawet 5 osób.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Namiot dachowy Kolorado
180cm 5 Osobowy (Długi):
500 zł./tydzień.

Kaucja 1000 zł      

                        

Namiot dachowy Alabama
135cm 2 Osobowy:
640 zł./tydzień.

Kaucja 1500 zł
alaaabama.jpg


Wynajem powyżej 14 dni, Opłaty wyliczane są indywidualnie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

* montaż namiotu w cenie wynajmu

Namioty WildCamp są przeznaczone do każdego samochodu, który ma nośność dynamiczną bagażnika minimum 75kg i rozstaw belek 76cm. Teleskopowa drabinka umożliwia dostosowanie swojej wysokości do każdego samochodu. Nie zaleca się montażu namiotu na samochodach kompaktowych.