Wynajem namiotów dachowych to idealna okazja na podróż bez konieczności rozstawania się z własnym samochodem. Namiot samochodowy to równie dobry pomysł na zapewnienie sobie niezależności noclegu, a ich zróżnicowane konfiguracje z pewnością pozwolą Państwu dobrać coś odpowiedniego pod własne wymagania.

 

Wypożyczalnia namiotów dachowych wildcamp.com.pl proponuje Państwu namioty od 1-2 do 4-5 osobowe, gwarantując możliwość wyboru pomiędzy różnymi ich konfiguracjami. Wynajem namiotów samochodowych w naszej wypożyczalni przebiega na jasnych, prostych zasadach tak, aby, jak najszybciej mogli Państwo wyruszyć w wymarzoną podróż.

 

Namiot dachowy Kolorado
180cm 5 Osobowy (Długi):
500 zł./tydzień.

Kaucja 1000 zł      

                        

Namiot dachowy Alabama
135cm 2 Osobowy:
640 zł./tydzień.

Kaucja 1500 zł
alaaabama.jpg


Wynajem powyżej 14 dni, Opłaty wyliczane są indywidualnie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

* montaż namiotu w cenie wynajmu

Namioty WildCamp są przeznaczone do każdego samochodu, który ma nośność dynamiczną bagażnika minimum 75kg i rozstaw belek 76cm. Teleskopowa drabinka umożliwia dostosowanie swojej wysokości do każdego samochodu. Nie zaleca się montażu namiotu na samochodach kompaktowych.