Namiot Dachowy WildCamp 160cm 4 Osobowy (długi)

Nowy produkt

Namiot dachowy firmy WildCamp to idealny sposób na komfortowe wyjazdy.

     Solidnie wykonany i przestronny, któremu nie straszne są żadne warunki.  Nieważne czy to silny deszcz czy palące słońce – namiot wytrzyma w każdych warunkach. Przyjemność i wygoda użytkowania gwarantowana.

Więcej szczegółów

3 900,00 zł brutto

Opis

Wymiar namiotu rozłożonego310x162x130cm
Wymiar namiotu złożonego120x162x30cm
Waga64 kg
Dostępne koloryPiaskowy

Więcej informacji

Namiot Dachowy WildCamp 160cm 4 Osobowy (długi) z możliwością montażu przedsionka.

       Namioty dachowe można montować praktycznie na każdym samochodzie. Namiot firmy WildCamp można montować jeśli samochód posiada relingi lub bagażnik dachowy.

       Swobodne rozkładanie naszego namiotu odróżnia je od klasycznych wersji.  Ciepło, które dostarcza namiot jest powodowane aluminiową podłogą, wypełnioną pianką izolacyjną. Ponadto na podłodze jest wyłożony materac o grubości 6cmNajwyższa jakość bawełny namiotu WildCamp, którego szwy są dodatkowo podklejone powodują, że jest on wzmocniony i wodoszczelny.

       Wszystkie otwory są wyposażone w moskitiery na zamek.Dodatkowe okna w górnej części namiotu ( dachu ) zwiększają wentylację oraz pozwalają spać pod gołym niebem.Na uwagę zasługuje również obszycie stelażu wewnątrz namiotu przyjemnym materiałem, co zapewnia poczucie komfortu i atrakcyjny wygląd.

       Całość naszego noclegu jest pokryta przeciwdeszczowym tropikiem. Gruby wodoszczelny pokrowiec z PVC zamykany na zamek ochroni namiot po złożeniu przed uszkodzeniami (np. przez gałęzie).W zestawie jest również teleskopowa drabinka, która dopasuje się do wysokości każdego auta. Długość drabinki złożonej 70cm, rozłożonej 230cm

       Model tego namiotu posiada przedsionek, który osłania drabinkę i wejście do namiotu. Jest możliwość dokupienia dodatkowego przedsionka w tej wersji namiotu. Dostępny jest w naszym katalogu produktów i można go kupić za 830zł.

                           

                            

                                          

Podsumowanie:

  • zastosowany materiał 420D Oxford,

  • powłoka materiału 2000 mm,

  • wodoszczelny pokrowiec 

  • aluminiowa podłoga

  • podłoga wypełniona pianką izolacyjną

  • 6cm - grubość materaca

  • gramatura bawełny 280g/metr

  • wzmocnione wewnętrzne szwy

  • teleskopowa drabinka 70cm/230cm

Gwarantowana jakość, Gwarancja 24 miesięce producenta! 

Produkty Producenta WildCamp podlegają ścisłemu nadzorowi produkcji, co daje pewność i niezawodność w pracy oraz najwyższą jakość wykonania