Najczęściej kupowane

Informacje

Producenci

Dostawcy

Tagi

Namiot dachowy

Namiot dachowy

Każdy kto posiada auto terenowe powinien być w 100 % świadomy jego zalet. Nie można kończyć tylko na możliwości przejazdu przez kałużę czy ekscytującego sposobu na ucieczkę weekendową od miejskiej dżungli.

Namioty samochodowe czy tradycyjne ?

Namioty samochodowe czy tradycyjne ?

Porównanie namiotu dachowego zwanego również namiotem samochodowym z tradycyjnym znanym każdemu. Dlaczego warto rozważyć zakup namiotu dachowego, który posiada wiele plusów ?

Namiot na dachu, czyli sposób na niezależność w podróży

Namiot na dachu, czyli sposób na niezależność w podróży

Podróże w odległe miejsca, zlokalizowane poza centrami miast, daleko od dróg szybkiego ruchu, wymagają szczególnej organizacji. Wyjątkowo wymagająca wydaje się kwestia przygotowania noclegów. Jak rozwiązać ten problem? Czy samochodowy namiot wyprawowy załatwia sprawę?

Wygodny nocleg w podróży

Wygodny nocleg w podróży

Przemierzając kolejne kilometry szosy, końcem dnia podróżnik musi w końcu zacząć szukać miejsca noclegowego. Zapuszczając się w rejony odległe od cywilizacji, trudno liczyć na hostel czy choćby pole namiotowe. Dlatego też lepiej jeszcze przed wyjazdem zadbać o niezależność w kwestii noclegu. Jakie są możliwe rozwiązania, aby nigdy nie martwić się, gdzie spędzić noc w podróży?

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów