Informacje

Nowe produkty

Promocje

Produkty Wild Camp Jest 6 produktów.

Podkategorie

 • Namioty samochodowe

       Marzysz o podróżach w nieznane? Nie lubisz wielkomiejskiego zgiełku i wrzawy? Podróż na odludzie, na łono natury, jest tym, czego szukasz? Świetnie się składa, ponieważ właśnie dla takich osób jak Ty, mamy przygotowane rewelacyjne rozwiązanie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą właśnie namiotów na samochód. Bagażniki dachowe oraz namiot na samochód, to absolutne must have, jeśli zależy nam na zorganizowaniu wspaniałej wyprawy w nieznane.

       Dzięki namiotom na samochód, nie musisz się martwić o zbyt mały bagażnik w swoim samochodzie. Wszystkie niezbędne przedmioty, bagaże oraz akcesoria zmieszczą się w nim bez problemu. To też niesamowicie wygodne rozwiązanie.

       Sam montaż namiotu na samochód jest niezwykle intuicyjny. Bez najmniejszego problemu uda ci się go zamontować, a także zdemontować. To, na co też należy zwrócić uwagę, kiedy mówimy o zakupie namiotu na samochód, to przede wszystkim fakt, że jest to inwestycja na lata. Namiot na samochód jest wodoodporny, wiatroszczelny a także nie straszne mu niskie temperatury.

       Dzięki tak dużej odporności na działanie czynników atmosferycznych, będziesz w stanie cieszyć się użytkowaniem namiotu na samochód przez wiele długich lat. Z pewnością czekają cię wspaniałe wyprawy w nieznane, mnóstwo wspaniałych przygód oraz absolutnie zero stresu związanego ze zorganizowaniem noclegu. Namiot na samochód rozwiązuje wszystkie tego typu problemy.

 • Zadaszenia OFFROAD

       Zadaszenia i markizy OFFROAD to idealne rozwiązanie przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Skutecznie ochroni przed deszczem oraz słońcem.
       Dzięki najwyższej jakości wykonania - nasze markizy - są bardzo wytrzymałe a przy tym lekkie.

 • Zestawy Wild Camp
 • Przedsionki
 • Akcesoria
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów