NAMIOTY DACHOWE 3-4 OSOBOWE

Aktywne filtry

Szukasz ciekawego pomysłu na urlop? Znudziły Ci się hotele i nadmorskie kurorty pełne turystów, ale szukasz jednocześnie wygodnego noclegu? Namiot dachowy to niekonwencjonalny sposób na biwakowanie, który daje nieograniczone możliwości noclegu — wszędzie tam, gdzie może dojechać Twój samochód! Poznaj wszystkie zalety, jakie oferują namioty dachowe i kolejny urlop spędź na własnych warunkach! 

Namioty dachowe na samochód. Co to jest?

Samochód to jeden z najwygodniejszych środków transportu, pozwala dotrzeć do wyznaczonego celu i daje nieograniczone możliwości podróżowania. Wyobraź sobie, że teraz samochód może stać się także Twoim mobilnym, wygodnym noclegiem. Jeżeli interesuje Cię nie tylko komfortowe podróżowanie, ale również spanie w dobrych warunkach i atmosferze zupełnej prywatności, wypróbuj namiot dachowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł swobodnie dojechać do wybranej destynacji bez obaw o to, czy znajdziesz tam miejsce do spania. A jeśli przed snem zechcesz pooglądać gwiazdy wystarczy, że zejdziesz po drabince na ziemię i rozłożysz koc.

 

Namiot dachowy Wild Camp – rozwiązanie dla każdego podróżnika

Namiot dachowy marki Wild Camp to idealny pomysł na urozmaicenie podróży. Przed zakupem, powinieneś poznać kilka kluczowych informacji, tak by dobrać idealny namiot do potrzeb Twojej rodziny oraz modelu auta. Namioty dachowe, poza tym, że są niezwykle praktyczne, posiadają świetną izolację termiczną i ochronę przed deszczem oraz wiatrem. Dzieje się tak dlatego, że ich ściany najczęściej wykonane są z połączenia bawełny i poliestru. Aby cieszyć się dodatkowym komfortem, warto wybrać taki namiot, którego materiał wykończony będzie powłoką wykonaną z poliuretanu. Taka mieszanka cechuje się wysoką gramaturą, a dzięki temu bardzo słabą przepuszczalnością wiatru i wody. Tego typu namiot uchroni Cię przed każdymi niekorzystnymi warunkami pogodowymi i zapewni bezpieczne miejsce do spania. 

Kolejną niezwykle istotną, a przez to pożądaną cechą namiotów dachowych jest wyposażenie ich w odpowiedniej wielkości okna i wygodne wejście do namiotu. Dzięki otworom wyposażonym w moskitierę możliwa jest obserwacja tego, co dzieje się na zewnątrz i odpowiednia wentylacja, bez obawy o wpuszczenie do środka insektów. 

W Wild Camp oferujemy namioty dachowe w różnych rozmiarach, przeznaczone nawet dla sześciu osób. Dostępne są w opcjach z jednym pomieszczeniem lub z dodatkowym przedsionkiem. Ponadto wszystkie nasze modele wyposażone w wewnętrzne oświetlenie, co dodatkowo podnosi komfort podróżowania.